The Customs

formacja muzyczna

The Customs to zawiązana w 2014 roku formacja, która na przestrzeni lat przyciągając do siebie najlepszych muzyków i artystów stała się flagową pozycją w ofercie agencji CustomArt.

Jako jedyny cover band w Polsce łączą standardowe koncerty z najbardziej skomplikowanymi wizjami klienta jak realizacje na wysokich konstrukcjach czy granie przez wideotransmisje. To co w zespole wyjątkowe, to możliwość realizacji custom-owych składów na zamówienie oraz opracowania niestandardowych form występu. Na specjalne wydarzenia przygotowywali autorskie kompilacje muzyczne synchronizowane z efektami oświetleniowymi, laserami, mappingami czy pirotechniką. W portfolio formacji znajdują się takie przedsięwzięcia jak oprawa pokazów mody, premiery samochodów, uroczyste gale, występy na scenach 360st i nowoczesne konferencje wypełnione jinglami i muzycznymi przerywnikami.

The Customs to topowi instrumentaliści i wokaliści o ponad 12-letnim doświadczeniu na największych scenach w Polsce i za granicą. Na przestrzeni lat pracowali z takimi artystami jak Natalia Kukulska, Kora, Piasek, Marika, Robert Chojnacki, Oddział Zamknięty, Lady Pank, Mrozu, Stefano Terrazzino, Anna Karwan czy Rafał Brzozowski. Zaznaczali również swoją obecność w takich produkcjach i festiwalach jak The Voice of Poland, Eurowizja, Woodstock, a ich głosy regularnie można usłyszeć w wielu produkcjach radiowych, telewizyjnych oraz kinowych. Od wielu lat obsługują gigantów branży eventowej z jedynym, charakterystycznym dla siebie rockowym sznytem.

 • Kris

  Kris

  wokal, gitara
 • Jowita

  Jowita

  wokal
 • Wino

  Wino

  gitara
 • Domin

  Domin

  bębny
 • Bartozzi

  Bartozzi

  bas
 • Archie

  Archie

  klawisze, wokal

Bardzo szerokie możliwości i potężne brzmienie zapewnia już podstawowy skład zespołu liczący 7 osób a w tym: trzy główne wokale, dwa klawisze, dwie gitary elektryczne, bas, perkusja, SPDS oraz sampler. The Customs to również możliwość zamówienia zupełnie niestandardowego, rozbudowanego składu o doskonałej jakości, współpracy z wybranymi gwiazdami rodzimej sceny i wyjątkowymi instrumentalistami. Aktualnie największa zbudowana na zamówienie klienta formacja, to 14 osób na scenie z sekcją dętą, smyczkową wraz ze skrzypcami elektrycznymi, dodatkowymi wokalistami, raperem i DJem.

Jeśli szukasz czegoś wyjątkowego, to ekipa The Customs pomoże zrealizować najśmielsze kreacje.

Materiały do pobrania

Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi materiałami

Powrót