Tarkowski Orkiestra

band

Tarkowski Orkiestra to rozbudowany i wyjątkowy projekt dla najbardziej wymagających klientów. Pomysłodawcą, kierownikiem oraz dyrygentem tej nietypowej orkiestry jest Jacek Tarkowski - polski pianista, aranżer i producent muzyczny. Absolwent Dyrygentury Chóralnej Akademii Muzycznej w Krakowie, od wielu lat związany z Muzycznym Studio Produkcyjnym SPOT, gdzie odpowiedzialny jest za Kierownictwo Muzyczne popularnych programów muzycznych takich jak „Mam Talent“, „X-Factor“, "Bitwa na głosy" czy "Szymon Majewski Show".

Jako autor opracowań utworów wykorzystywanych we wspomnianych projektach współpracował z plejadą gwiazd polskiej sceny rozrywkowej, wśród których znaleźli się tak wybitni artyści jak Ewa Bem, Edyta Górniak, Natalia Kukulska, Ewa Farna, Beata Kozidrak, Renata Przemyk, Ryszard Rynkowski, Piasek, zespół Afromental i wielu innych.

W latach 2002/2007 był band leaderem i pianistą zespołów akompaniujących Monice Brodce, Renacie Przemyk, Januszowi Radkowi oraz artystom zagranicznym jak Katerine, September i Monrose. Jako producent muzyczny ma na swoim koncie współpracę z Dodą, Pawłem Stasiakiem, Anną Szarmach przy hitach filmowych takich jak "Listy do M.", "Stawka większa niż śmierć", "Kochaj i Tańcz", "Skrzydlate Świnie" i wielu innych.

Orkiestra pod jego batutą odpowiadała również za oprawę wielu produkcji filmowych i telewizyjnych jak chociażby koncert kolęd TVN.

Jeśli poszukujesz atrakcji z dużym rozmachem i wyjątkową klasą, nie mogłeś trafić lepiej.

Materiały do pobrania

Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi materiałami

Powrót