O NAS

CustomArt to agencja artystyczna wyspecjalizowana w projektach nietypowych, ambitnych i takich, w których potrzeba niestandardowych rozwiązań na najwyższym poziomie.

CustomArt zrodziła się na scenie w świetle reflektorów, a motorem napędowym do jej powstania była aktualnie flagowa formacja TheCustoms. Na przestrzeni lat nawiązaliśmy współpracę z ciekawymi artystami oraz rozwinęliśmy ofertę o szereg usług dodatkowych dedykowanych dla branży eventowej. Nasze portfolio to zarówno proste wydarzenia, skupione na zabawie przy dźwiękach dobrej muzyki, jak i nietypowe zlecenia – występy na wysokich konstrukcjach, synchronizowanie dźwięku z efektami pirotechnicznymi i mappingami, czy kompleksowe tworzenie autorskiej oprawy artystycznej.

Dzięki rosnącemu zaufaniu klientów stale rozwijaną i kluczową pozycją w oferowanych usługach są właśnie rozwiązania customowe, czyli tworzone pod konkretne wydarzenie. Droga, którą przeszliśmy jest wyjątkowa i wierzymy, że nie mogła zaprowadzić nas gdzie indziej, dlatego staramy się dbać o każdy detal naszych realizacji, osiągniętą pozycję i stale się rozwijać. Dzięki pasji, miłości do muzyki i sztuki oraz pozytywnemu nastawieniu spełniamy coraz odważniejsze wizje klientów i zdobywamy ich zaufanie. Aktualnie agencja oferuje szeroki wachlarz produktów artystycznych, pełną technikę estradową oraz rozwiązania szyte na miare od kreacji artystycznej po realizację stworzonego show.

NASI LUDZIE

 • Kris

  Kris

  Właściciel i kierownik artystyczny. Od najmłodszych lat związany ze sceną zjadł zęby na eventach, co dało ogromne rozeznanie w potrzebach klienta. Dziś to właśnie dzięki jego charyzmie i doświadczeniu, ale przede wszystkim pozytywnemu nastawieniu agencja realizuje nietypowe, szyte na miarę zlecenia i cieszy się co raz większym zaufaniem klientów.

 • Karol

  Karol

  "Szara eminencja". Łącznik i "bezpiecznik" między artystami, a klientem. Koordynator, który z właściwym sobie poczuciem humoru, pilnuje by wszystko szło zgodnie z planem. Spotkasz go przy realizatorze albo w lewym sektorze garderoby, a prywatnie w 229 polskich kinach studyjnych i lokalnych.

 • Kamil

  Kamil

  Kiedy jest już wspaniała wizja i są najlepsi artyści, musi być doskonała technika, bo tylko zestawienie tych trzech czynników składa się na sukces. Kamil jak nikt inny dobiera sprzęt do potrzeb imprezy i odpowiada za wszystko co gra, huczy i błyszczy.

 • Mateusz

  Mateusz

  Muzyka to nie tylko artysta, jego twórczość i wykonanie. Najpiękniejsze dźwięki nie zrobią na nikim wrażenia, jeśli nie będą dobrze nagłośnione. Mateusz to jeden z najlepszych w branży specjalistów od dźwięku, a do tego najbardziej pozytywna osoba jaką można sobie wyobrazić.

Zuafali nam

Napisz do nas!