Drummers Live Act Show

Live Act

Drummers Live Act Show to rodzaj wyjątkowego live actu czyli występu łączącego klasyczne DJ’skie granie z dźwiękami żywych instrumentów. Nic tak nie rozkręci imprezy jak dobry groove i spacjalistów właśnie od tego zadania chcemy państwu zaproponować.

Duży zestaw rock’owych bębnów o głębokim i potężnym brzmieniu połączony z subtelnym charakterem klasycznych cong, a wszystko to do najbardziej znanych hitów w doskonałych remixach. Atrakcja wyjątkowo przyciągająca uwagę, głośna i porywająca do tańca. Sprawdzi się zarówno jako kluczowe show podczas standardowej imprezy z DJem, jak i kilkusetowa maszyna do regularnej zabawy z gośćmi.

W składzie:

Dominik Jędrzejczyk - charyzmatyczny bębniarz młodego pokolenia o niezykłej energii i pozytywnym nastawieniu do otaczających go całe życie dźwięków

Wojciech Kidoń - jeden z najbardziej rozchwytywanych polskich perkaszynistów, specjalista od wyczucia rytmu, groove master i mistrz wszechstronnego brzmienia

DJ - Drummers Show poza muzykami to zawsze któryś z naszych topowych DJ-i z najlepszymi remixami skrojonymi specjalnie pod formę live act-u.

Materiały do pobrania

Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi materiałami

Powrót